Sesje noworodkowe Gdańsk

Fotografuję zawodowo noworodki już kilka lat. Fanką fotografii noworodkowej jestem od czasów pocztówek z baśniowymi kreacjami z sesji noworodkowych wykonywanych przez Anne Geddes (jestem pewna,że pamiętacie te cudne pocztówki). Anne cechuje pełen profesjonalizm, zaliczam ją do grona najlepszych fotografów noworodkowych, bo przede wszystkim ma do swojej pracy w studio,ogromny entuzjazm i ogromne serce. Postanowiłam iść w jej ślady, uczyłam się wykonywać profesjonalne zdjęcia Maluszków na zawodowych kursach, od technik usypiania do barwnych, kreacyjnych zdjęć. Podchodzę do fotografii noworodkowej z sercem i pasją, zdjęcia poddaję profesjonalnej, na wysokim poziomie autorskiej obróbce. Bardzo lubię ustalać szczegóły sesji, lubię planować sesje noworodkowe, lubię atmosferę gdy, w moim studio jest kilkudniowe dziecko z mamą, a piękne zdjęcia są dla mnie bardzo satysfakcjonującym efektem z czasu sesji. Pragnę by zdjęcia stały się dla Waszej rodziny pamiątką na długie lata. Z całego serca zapraszam do studia na Jaśkowej Dolinie, z przyjemnością sfotografuję Wasz Skarb.

Kiedy zdecydujecie się na sesję noworodkową, proszę o kontakt w sprawie ustalenia daty spotkania. Czasami ustalamy termin już podczas sesji ciążowej. W przypadku zdjęć noworodkowych nie możemy zaplanowac na sto procent sesji z wyprzedzeniem, dlatego proszę o poinformowanie mnie smsem,telefonicznie, tuż po porodzie lub wizycie u lekarza, kiedy już będziemy wiedzieć że szykujemy się na najpieknieszy dla Was czas powitania najważniejszego członka Rodziny. W dniu sesji spotkamy się w studio, wcześniej ustalimy wszystkie szczegóły, by czekał nas czas wyjątkowy ale głównie spokojny i uporządkowany czas. O komfort Maleństwa i piękne zdjęcia zadbam ja. Nie chcę,żebyście czuli jakąkolwiek presję w trakcie trwania sesji więc dbam o to, by się nie spieszyć. Sesja noworodkowa to czas głównie dla Malucha więc z reguły zdjęcia rodzinne wykonuję na początku lub końcu sesji by w trakcie sesji mieć czas na wykonanie pięknych zdjęć samego dziecka przy obecności, najczęściej tylko mamy. Podobnie jak przy sesji ciążowej,podczas sesji lubię pracować z Maluchem i Mamą sama, cenię spokój i wyciszenie, jednak jeśli tata chce być obecny podczas całej sesji, drzwi mojego studio są otwarte. Zdjęcia wykonuję zarówno przy świetle dziennym jak i studyjnym, tak by pokazać jak tylko mogę te najpiękniejsze chwile. Kładę nacisk na kolorystykę zdjęć z każdej sesji, staram się by kadry były wykonywane naturalnie, lubię uwieczniać na sesji szczegóły. Zachęcam dlatego Was do pomyślenia o sesji wcześniej, tak by zdjęcia niosły Wam radość, byście oglądali je z przyjemnością. Zdjęcia noworodkowe są jedyne w swoim rodzaju, są ogromnie ważne, dają najpiękniejsze wspomnienia, dlatego jako fotograf rodzinny mam tego ogromną świadomość,a każda sesja noworodkowa stanowi dla mnie przyjemność ale i również wyzwanie.   

Oferta na sesje Noworodkowe i łączone

SESJA NOWORODKOWA pakiet MINI

450 zł

5 ujęć z sesji noworodkowej

ZAREZErWUJ
 • Czas trwania sesji 2-3 godziny
  3-4 stylizacje
 • 5 zdjęć w formie cyfrowej oraz 5 wydruków 15*21 cm (kolor)
 • Zdjęcie rodzinne 

SESJA NOWORODKOWA pakiet STANDARD
650 zł

10 ujęć z sesji noworodkowej

zarezerwuj
 • Czas trwania sesji 3-5 godzin
 • 3-4 stylizacje Maluszka
 • 10 zdjęć w formie cyfrowej oraz 10 wydruków 15*21 cm (kolor)
 • Zdjęcie rodzinne 
SESJA ŁĄCZONA CIĄŻOWA I NOWORODKOWA pakiet standard
1100 zł

10 ujęć z sesji noworodkowej i 10 ujęć z sesji ciążowej

zarezerwuj
 • 2 spotkania na sesji ciążowej oraz na sesji noworodkowej
 • 20 zdjęć w formie cyfrowej oraz 20 wydruków (po 10 z każdej sesji) 15*21 cm (kolor)
 • Zdjęcie rodzinne

Pytania dotyczące sesji noworodkowej

Poniżej znajdują się najczęstsze pytania dotyczące sesji noworodkowej. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, śmiało napisz lub zadzwoń.

 • Kiedy należy ustalić termin sesji noworodkowej? 

  Termin sesji noworodkowej ustala się, gdy znany jest termin porodu, najlepiej 3 miesiące przed sesją noworodkową. Ostatecznie termin potwierdzacie po porodzie.

 • Kiedy najlepiej zaplanować wykonanie zdjęć noworodkowych?

  Sesja noworodkową studyjną (pozowaną)planujemy między 6 a 14 dobą życia maluszka. Maluch jest wówczas jeszcze bardzo plastyczny, spokojny , dużo śpi i odpoczywa. A to właśnie podczas snu powstają najbardziej niezapomniane ujęcia i kadry:)

 • Gdzie odbywa się sesja noworodkowa?

  Sesja odbywa się w moim studio, w Gdańsku Wrzeszcz. Jest tu bardzo ciepło - tak by Maluch czuł się komfortowo. Jest czysto i schludnie. Dbam o bogaty wybór ubranek oraz dodatków dla stylizacji Maluszków. Możecie liczyć na dobór profesjonalnych akcesoriów, które pochodzą ze specjalistycznych sklepów dedykowanych dla sesji fotograficznych noworodkowych. Dla Waszej wygody w studio do dyspozycji pozostaje również łazienka i kuchnia.

 • W jakich godzinach odbywa się sesja noworodkowa?

  Sesja zaczyna się zawsze w godzinach porannych. 

 • Ile trwa sesja noworodkowa?

  Sesja noworodkowa trwa z reguły od 3 do 5 godzin. Wszystko zależy od czasu jaki potrzebuje Maluch na posiłek, przewijanie, spanie. Kieruję się zawsze rytmem dziecka i jego potrzebami, dlatego podczas sesji nie spieszę się. W dniu sesji, dla swojego komfortu, najlepiej nie planujcie innych spotkań:)

 • Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

  W dniu sesji weź ze sobą worek dobrego humoru:) ulubiony kocyk maluszka oraz rzeczy do przebrania. Rodziców prosimy o jednolite stroje w kolorze białym lub czarnym. Po dokonaniu rezerwacji dostaniecie ode mnie szczegółowe informacje dotyczące przygotowania do sesji droga mailową.

 • Czy mamy wpływ na stylizację?

  Do każdej sesji noworodkowej przygotowuję starannie stylizacje, uzgadniając z Wami kolorystykę zdjęć. Stylizacja dotyczy wyboru ubranek, kocyków, dodatków, mebelków oraz pozycji. Gdybyście mieli specjalne życzenia dotyczące pozycji malucha, proszę o informacje wcześniej.

 • Kiedy wykonywane jest zdjęcie rodzinne i jak się do niego przygotować?

  Zdjęcie rodzinne jest wykonywane na początku lub pod koniec sesji. Podczas sesji w studio,dla bezpieczeństwa i komfortu Maluszka, nie może przebywać rodzeństwo. Zadbajcie proszę o zagospodarowanie czasu dla starszych dzieci na czas sesji. Na zdjęcie rodzinne przygotujcie jednolite koszulki, w tym samym kolorze dla całej rodziny

 • Czy można wybrać więcej zdjęć niż w pakiecie?

  Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji noworodkowej w cenie 50,00 zł/zdjęcie

 • Jak długo będę czekać na zdjęcia?

  Czas oczekiwania na komplet zdjęć w podstawowej wersji (10 ujęć) wynosi maksymalnie 15 dni roboczych. W przypadku domówienia zdjęć, czas oczekiwania może się wydłużyć - jednak będzie on nie dłuższy niż 20 dni roboczych.