Sesje Ciążowe Gdańsk

Ciepłe, pełne miłości i bliskości sesje ciążowe, wykonuję w klimatycznej kamienicy, w pięknej okolicy w sercu Gdańskiego Wrzeszcza. Na Wasze potrzeby wykonania zdjęć w waszym domowym zaciszu na terenie trójmiasta, również chętnie przystaję. W atmosferze spokoju i intymności, wykreuję dla Was przepiękne zdjęcia, a dodatkowo postaram się dać Wam miłe wspomnienia z sesji. Dla mnie, jako fotografa, to wielka przyjemność i radość móc uczestniczyć w początku nowego etapu w Waszej rodzinie. Zdjęcia nie pokażą jak trudny potrafi być okres ciąży dla obu rodziców. Nie pokażą historii, które w wielkim zaufaniu i za które z całego serca dziękuję, opowiadacie, bo wiele czasem trudnych wspomnień kryje się za pięknym uśmiechem przyszłej mamy. Fotografia ciążowa jest dzięki temu ogromnie głęboka w swoim wyrazie i nasycona emocjami. Moim marzeniem,w każdej sesji jest, by dać Wam pamiątkę tych emocji, na chwilę przed momentem kiedy dołączy do obojga przyszłych rodziców Najważniejsza Osoba na całym świecie. Chciałabym podarować Wam najcudowniejszą pamiątkę tej chwili oczekiwania, a zdjecia ciążowe uważam za jedyny w swoim wyrazie obraz tego czasu, bo będą na zawsze przypominały najpiękniejsze chwile.

Kiedy zdecydujecie się na sesję ciążową, proszę o kontakt w sprawie ustalenia daty spotkania. Najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem, jednak nie jest to warunek konieczny. Fotografia jest moją pasją, w fotografii jestem zakochana i w przypadku zapełnionego grafiku znajdę czas w środku nocy. Nie działa to jednak w przypadku sesji w plenerze. Starajcie się zaplanować termin sesji tak, by zdążyć wykonać sesję do ósmego miesiąca ciąży. W dniu sesji spotkamy się w studio, wcześniej ustalimy wszystkie szczegóły, by czekał nas czas wyjątkowy (wiele mam prosi o białe sesje ciążowe lub stylizowane). O piękne zdjęcia zadbam ja. Nie chcę,żebyście czuli jakąkolwiek presję w trakcie trwania sesji więc dbam o to, by się nie spieszyć. Sesja ciążowa to czas głównie dla przyszłej mamy więc z reguły zdjęcia rodzinne wykonuję na początku lub końcu sesji by w trakcie sesji mieć czas na wykonanie pięknych zdjęć samej mamy.  

Portfolio zdjęć ciążowych

Oferta na sesje ciążowe i łączone

SESJA brzuszkowa pakiet mini

350 zł 

5 ujęć z sesji ciążowej

ZAREZErWUJ
 • Czas trwania sesji 1 godzina
 • 1 stylizacja
  5 zdjęć w formie cyfrowej oraz 5 wydruków 15*21 cm (kolor)
 • Zdjęcie rodzinne

Sesja Ciążowa pakiet standard

550 zł 

10 ujęć z sesji ciążowej

zarezerwuj
 • Czas trwania sesji ciążowych 2 godziny
 • 2-3 stylizacje
  10 zdjęć w formie cyfrowej oraz 10 wydruków 15*21 cm (kolor)
 • Zdjęcie rodzinne
SESJA ŁĄCZONA CIĄŻOWA I NOWORODKOWA pakiet standard
1100 zł

10 ujęć z sesji noworodkowej i 10 ujęć z sesji ciążowej

zarezerwuj
 • Dwa spotkania na sesji ciążowej na sesji noworodkowej
 • 20 zdjęć w formie cyfrowej oraz 20 wydruków (po 10 z każdej sesji) 15*21 cm (kolor)
 • Zdjęcie rodzinne w trakcie trwania każdej sesji

Pytania dotyczące sesji ciążowej

Poniżej umieściłam najczęstsze pytania dotyczące sesji ciążowej. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, śmiało napisz lub zadzwoń.

 • Kiedy należy ustalić termin sesji ciążowej? 

  Sesję ciążową najbezpieczniej zarezerwować na miesiąc przed sesją. W celu rezerwacji terminu wyślij mi wiadomość mailowo lub na moim profilu na FB.

 • W którym tygodniu ciąży najlepiej zarezerwować sesję ciążową? 

  Sesję ciążową najlepiej wykonać w minimum 30 tygodniu ciąży, ważne, aby brzuszek był wyraźnie widoczny. A tak naprawdę najważniejsze jest samopoczucie i osobista potrzeba przyszłej mamy.

 • Gdzie odbywa się sesja ciążowa?

  Sesja ciążowa studyjna odbywa się w moim studio, w Gdańsku Wrzeszczu. Sesja plenerowa ciążowa odbywa się w niedalekiej odległości od studia.

 • Ile czasu trwa sesja ciążowa?

  W zależności od samopoczucia przyszłej mamy, sesja trwa od 1 do 2 godzin.

 • Czy przygotować dla siebie stylizacje do zdjęć ciążowych?

  Do sesji ciążowej posiadam dedykowane ciążowe suknie, z których możesz korzystać. Twoje stylizacje prywatne również są mile widziane.

 • Czy podczas sesji ciążowej można wykonać zdjęcia z partnerem, dziećmi?

  Tak, zdjęcia rodzinne są wykonywane podczas sesji

 • Czy można wybrać więcej zdjęć niż w pakiecie?

  Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji ciążowej w cenie 60,00 zł/zdjęcie.

 • Jak długo będę czekać na zdjęcia?

  Następnego dnia po sesji otrzymasz do wyboru zdjęcia w wiadomości mailowej. Od momentu informacji o wybranych zdjęciach potrzebuję maksymalnie 15 dni roboczych na opracowanie i obróbkę zdjęć. Gdybyś wybrała więcej zdjęć niż w pakiecie, mogę potrzebować do 20 dni roboczych na przygotowanie zdjęć

 • Jak przygotować się do sesji?

  Po dokonaniu rezerwacji dostaniesz ode mnie szczegółowe informacje dotyczące przygotowania do sesji droga mailową.