O mnie

Mam na imię Agnieszka, jestem fotografem - od dziecka z pasji, a od niedawna z tytułu. Prywatnie jestem mamą i żoną, córką, siostrą, ciocią i przyjaciółką. Uwielbiam się śmiać do łez, czytać książki, chodzić do kina, tańczyć i prowadzić samochód. Urodziłam się na Mazurach, wśród jezior i lasów. Kocham przyrodę i od kiedy pamiętam marzę o domku nad jeziorem lub w górach. Jestem z tych, co z boku przyglądają się światu, uciekają od tłumów, cenią sobie głębokie relacje. Może dlatego pokochałam totalnie fotografię - za bezstronność, prawdę i ciszę.

Zależy mi na tym i dbam o to, by moje fotografie mówiły same za siebie, były szczere i prawdziwe. Lubię tworzyć historię ze zdjęć, bo przecież jutro nie będzie już nigdy takie jak dzisiaj, a my nie będziemy tacy sami. W kadrach zatrzymuję dla Was czas i to, co najważniejsze – emocje niewidoczne dla oczu, a bliskie tylko Wam.
Zapraszam, zajrzyjcie do mojego portfolio. A kiedy Wam się spodoba, serdecznie zapraszam Was do mojego studia w Gdańsku, gdzie będziemy mogli spotkać się osobiście i stworzyć dla Was wyjątkową pamiątkę.

portret kobiecy