Sesja dziecięca

Zawsze zachwycała mnie prostota i minimalizm. Urok zwykłych, codziennych spojrzeń i gestów. To wszystko odnajduję w dzieciach i to fotografia dziecięca stała się moją największą pasją.
Kadry, które Wam proponuję to próba uchwycenia dziecka takiego, jakie jest. Z jego całym dorobkiem dziecięcych lat, jego szczerością i naturalnością. Sesja artystyczna dzieci, to moja propozycja zatrzymania czasu w klasyczny i ponadczasowy sposób w kadrze. Piękne ujęcia z doskonałą obróbką i pięknymi wydrukami, będą cudowną pamiątką,jednocześnie wspaniałym fotograficznym prezentem.
Ta sesja trwa czasami dłużej niż zwykle, gdyż wiele zależy tu od naszych indywidualnych ustaleń. Do sesji artystycznej przygotowujemy się wspólnie, ustalamy stylizacje i omawiamy ujęcia.  Osobną propozycją jest sesja pastiszu malarskiego dziecięcego (zakładka obok). Jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą, proszę o kontakt. Te sesje potrafią trwać wiele godzin więc ustalamy szczegóły, w tym cenę sesji, indywidualnie.
Zapraszam do zapoznania się z portfolio dziecięcym.

Pytania dotyczące sesji dziecięcej

Poniżej znajdują się najczęstsze pytania dotyczące sesji portretowej dziecięcej . Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, śmiało napisz lub zadzwoń.

 • Kiedy należy ustalić termin sesji dziecięcej?

  Termin sesji ustalamy indywidualnie. Czas oczekiwania może wynieść do 2 tygodni.

 • Gdzie odbywa się sesja dziecka?

  Sesja odbywa się w moim studio, w Gdańsku Wrzeszczu.

 • Ile trwa sesja dziecięca?

  Sesja dziecięca trwa tyle czasu, ile potrzebuje dziecko by poczuło się swobodnie. Z reguły od 1 godziny do 2 godzin.

 • Czy mamy wpływ na stylizację?

  Do każdej sesji przygotowujemy się wspólnie. W tego typu fotografii dziecięcej dominuje stylizacja dobrana do dziecka. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. 

 • Czy podczas sesji będzie wykonane zdjęcie rodzinne?

  Zdjęcie rodzinne jest wykonywane na wasze życzenie. W tym wypadku proszę o informację przy rezerwacji terminu.

 • Czy można wybrać więcej zdjęć niż w pakiecie?

  Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji dziecięcej w cenie 70,00 zł/zdjęcie

 • Jak długo będę czekać na zdjęcia?

  Czas oczekiwania na komplet zdjęć w podstawowej wersji (10 ujęć) wynosi maksymalnie 15 dni roboczych. W przypadku domówienia zdjęć, czas oczekiwania może się wydłużyć - jednak będzie on nie dłuższy niż 20 dni roboczych.